Piping Rock 160'tan fazla ülkeye gururla gönderim yapıyor!

Uluslararası Gönderim Ücretleri

Uluslararası gönderim ücretleri gönderimin yapılacağı yere ve siparişin ağırlığına göre değişir.

Gönderim ücretinizi öğrenmek için istediğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz ve ödeme aşamasına ilerlemeniz yeterlidir. Sepet sayfasında tahmini gönderim ücretinizi ve siparişinizin toplamını görebilirsiniz. 

Ürünlerimiz Amerika Birleşik Devletler'in New York eyaletinde üretilir ve yine buradan gönderilir. Tüm dünyadaki müşterilerimize bu şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Uluslararası gönderiler için birçok farklı kargo şirketi seçeneği sunmaktan gurur duyuyoruz. Ödeme sırasında hangi taşıma şirketini tercih ettiğinizi seçebilirsiniz.

İthalat Vergi ve Harçları

Uluslararası siparişlerde beklenenden yüksek ithalat vergileri, gümrük tarifeleri veya komisyonculuk ücretleri ödeyebilirsiniz, siparişiniz teslim edilemeyebilir, ürünler gümrükte karantinaya alınabilir veya muayene edildikten sonra bize geri gönderebilir.

Siparişinizle ilgili olarak yansıtılabilecek tüm harçlar, tarifeler, komisyonculuk ücretleri, karantina ücretleri veya yerel vergiler sizin sorumluluğunuzdadır. Ülkelerin siparişinize uygulayabileceği harçlar, tarifeler, komisyonculuk ücretleri veya vergiler konusunda bir tahminde bulunamıyoruz. Bu ücretleri araştırmak ve anlamak ve yansıtıldığında ödemek sizin sorumluluğunuzdur.

Tekrar etmekte fayda var ki bizim fiyatlarımız bu ek ücretlerin hiçbirini içermez. Bu ücretler yerel gümrük müdürlükleri tarafından belirlenir ve yansıtılabilecek herhangi bir ücretin sorumluluğunu kabul etmeyiz.

Değer Beyanı ve Ürün Açıklaması

Uluslararası nakliye kanunları gereği, gönderim etiketinizde siparişinizin toplam değerinden nakliye ücreti çıkartıldığında kalan meblağ yer alır.

Her siparişe, sipariş edilen tüm ürünlerin isimlerini ve her bir üründen kaç tane sipariş edildiğini maddeler halinde sunan bir içerik listesi ekleriz.

İletişim Bilgilerinizin Önemi

Siparişinizi vermeden önce lütfen gönderim adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi son bir kez daha kontrol edin ve bunları tam olarak girdiğinizden ve tüm bilgilerin % 100 doğru olduğundan emin olun. Uluslararası nakliye hizmetleri, siparişinizin tesliminde herhangi bir gecikme veya başka bir sorun olması durumunda sizinle iletişime geçmek için bu bilgilere ihtiyaç duyacaktır.

Nakliye Kısıtlamaları

Ülkeden ülkeye değişen bazı nakliye kısıtlamaları ve yasaklanan ürünler nedeniyle maalesef bazı maddeleri ve içerikleri belirli yerlere gönderemiyoruz. Bu kısıtlamalar her an değişebilir. Size kolaylık sağlamak adına, bir nakliye kısıtlamaları listesi hazırladık ve bu listeyi kısıtlamalarda değişiklikler yapıldığı sürece güncelleyeceğiz.

Bu listeye ek olarak, izin verilen ve kısıtlanmış ürünlerin en güncel listesi için yerel Gümrük yetkililerine başvurmanızı öneririz.

Çoklu Gönderi

Büyük siparişler ve tekrar siparişler için siparişinizi birkaç pakete bölebiliriz. Böyle bid durumda size ekstra bir gönderim ücreti yansıtılmaz. Siparişiniz için ödeme yaptığınızda sizden alınan gönderim ücreti paketler arasında bölüştürülecektir. 

Gümrük Bilgileri

Piping Rock Health Products, gümrük tarafından reddedilen veya gümrükte tutulan paketlerden sorumlu değildir.

Bizim verdiğiniz siparişleri gönderme ve sizin bu siparişleri alabilme durumunu etkileyebilecek pek çok ülkeye özgü yasa, yönetmelik ve kısıtlama vardır. Sipariş ettiğiniz ürünlerle ilgili olarak ne tür düzenlemeler ve kısıtlamalar uygulayabileceğini öğrenmek için gümrük müdürlüğünüze başvurmanızı öneririz. Yerel gümrük düzenleyicileriniz, yerel yasalara göre siparişinizin teslimatını geciktirebilir ya da teslim edilmesini engelleyebilir.

Tüm uluslararası siparişler, sipariş tarihinden sonraki 60 gün içinde iade edilebilir. Sadece açılmamış ürünleri iade edebilirsiniz. Siparişinizin bize yasaklı veya kısıtlanmış ürünler politikasına, hatalı bir gönderim adresine, gümrük ücretinin ödenmesinin veya siparişin kabul edilmemesine ya da siparişi alacak kimsenin bulunmamasına bağlı olarak iade edilmiş olması durumunda, ödemenizi iade ederiz. İadelerde, sipariş miktarından gönderim ücreti, ve tüm indirimler. Ayrıca depo ücretleri veya iade gönderim ücretleri gibi diğer harici ücretleri de sizin ödemeniz gerekecektir.

Siparişin iade edilmesinde ortaya çıkan maliyet iade edilecek toplam miktardan fazla ise, taşıyıcıya siparişinizi iptal etmesi yönünde talimat veririz ve herhangi bir iade almazsınız. Bir ürünün gümrükte tutulması durumunda o ürün için herhangi bir iade alamazsınız.

Bir paketi iade ettiğinizde, iade edilen paket depomuza ulaşana kadar geri ödeme yapılmayacağını lütfen unutmayın. 

Lütfen unutmayın:

Nakliye yöntemi olarak DHL Express veya UPS seçimini yapmanız halinde takip bilgileri sunulur ve ürünleriniz hava postasına göre genellikle daha hızlı teslim edilir.

Hava postasını seçerseniz ürünleriniz daha az incelenir ve gümrük tarafından size daha az harç yansıtılır. Ancak bu seçenekte takip numarası sunulmaz ve teslimat genellikle daha uzun sürer. Hava postası ile gönderilen ve kaybolan siparişler için iade sunamıyoruz.

Ülkeniz listede yok mu?

Ülkenize gönderim yapmamızı talep etmek için sizi customerservice@pipingrock.com adresinden müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Uluslararası Müşteri Hizmetleri

Uluslararası gönderimlerle ilgili herhangi bir sorunuz, yorumunuz ya da endişeniz olursa lütfen customerservice@pipingrock.com adresinden müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçin. Size en kısa süre içinde dönüş yapmaktan mutluluk duyacağız.

Uluslararası Nakliyet Politikalarındaki Değişiklikler

Bu Uluslararası Gönderim Ücretlerini, kendi tercihimize göre revize ettiğimiz şartlar eklemek suretiyle istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır. Bu ücretlerde yapabileceğimiz değişiklikleri düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu ücretlerde veya diğer koşullarda yapılan değişikliklerin yayınlanmasını takiben Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz halinde, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.